O nás

Společnost SBK vision řídí Mgr. Jana Štěpánová a Ing. Štěpán Křeček, MBA. Ačkoliv jejich přesvědčení je v zásadě takové, že dotace křivý trh, ve svých praxích na dotace začali narážet. Celé problematice se začali nezávisle na sobě věnovat a to každý z trochu jiného pohledu. Mgr. Jana Štěpánová povětšinou řešila právní aspekty dotací a Ing. Štěpán Křeček, MBA zas řešil rozpočty řady projektů. Protože se tyto činnosti navzájem skvěle doplňují, rozhodli se založit společnost SBK vision, tak aby své zkušenosti mohli zprostředkovat a pomoci k realizaci nových vizí.

Poradenské firmy v České republice nemají dobrou pověst. Často jen prodávají „teplou vodu“ a jejich najmutím se nic nevyřeší. Dokonce i úředníci na ministerstvech často tvrdí, že je lepší když si firmy zpracují své žádosti sami. SBK vision je však jiná než konkurence. Většinu klientů získáváme na základě doporučení od spokojených firem a obcí. Naši lidé realizovali projekty za více než 1,2 mld. Kč, takže nás již nic nepřekvapí a dokonce i úředníci si námi zpracované projekty chválí a nedělají nám problémy při schvalování.

SBK vision si dalo za cíl realizovat vize svých klientů. Máme radost, když projíždíme obcí a vidíme projekt, u kterého jsme podepsáni. Těší nás, když si zakoupíme výrobek firmy, která mohla spustit novou výrobu díky nám. Jsme rádi, když evropské dotace pomáhají zlepšovat životy nás všech.


Ing. Štěpán Křeček, MBA


Vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze, kde dále působí na Národohospodářské fakultě. Je autorem řady odborných studií a posudků. Dnes je jednatelem společnosti SBK vision.

Mgr. Jana Štěpánová


Vystudovala Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze. Byla dlouholetou starostkou města Bakov nad Jizerou. Dnes se věnuje právním rozborům pro společnost SBK vision.